AUKCE na antikvariaty.com

Registrace Přihlášení

Detail

Filippovová Marie - Ex Libris Marie F.

Marie Filippovová, 1998. Kolorovaný lept a suchá jehla, značeno tužkou „2/30“ vlevo dole a signováno tužkou „Marie Filippovová 1998“ vpravo dole. Grafický list čistý, rozměr tištěné plochy 17.5 x 8 cm, rozměr listu 20 x 10 cm.

vyvolávací cena
130,-
současná cena
130,-