Josef Velčovský, cca 2013. Litografie, značeno tužkou „58/110“ vlevo dole, signováno tužkou „J. Velčovský“ vpravo dole. Grafický list čistý, rozměr tištěné plochy 15.5 x 11 cm, rozměr listu 21 x 15 cm.