AUKCE na antikvariaty.com

Registrace Přihlášení

Detail

Kovář ? - Bez názvu

Kovář ? - Bez názvu

? Kovář, 1988. Značeno tužkou „2/20“ vlevo dole, signováno tužkou „? Kovář 1988“ vpravo dole. Grafický list v horní části s velice mírnými stopami užívání, na rubu ušpiněný a ve dvou rozích se stopami po adjustaci, rozměr tištěné plochy 20 x 13 cm, rozměr listu 30 x 21 cm.

vyvolávací cena
73,-
současná cena
73,-

Kovář ? - Bez názvu