AUKCE na antikvariaty.com

Registrace Přihlášení

Detail

Neuwirt Jiří - Ex Libris Milan Humplík

Jiří Neuwirt, 2002. Lept známého ostravského autora. Značeno tužkou „6/80“ vlevo dole, signováno tužkou „Neuvirt02“ vpravo dole. Grafický list čistý, rozměr tištěné plochy 13 x 9.5 cm, rozměr listu 22 x 16.5 cm.

vyvolávací cena
170,-
současná cena
170,-